Jak naladit TV

Jak naladit TV >> České TV programy >> Smíchov TV jak naladit

Smíchov TV jak naladit

Smíchov je správná stanice pro ty, kdo hledají oddych a chvilku odpočinku a pobavení po namáhavém dni. Zařazením do den vysílání před Štědrým dnem roku 2012 se tak Smíchov stal v pořadí šestým tematickým programem televize Nova. Po televizích zaměřených na filmy – Nova Cinema, na sport – Nova Sport, na hudbu – MTV, přináší Smíchov TV do našich pokojů ty nejlepší komediální filmy a zábavné sitcomy z vlastní i zahraniční produkce.

Smíchov TV program

A na co vše se mohou diváci těšit? Především jsou to už léty osvědčené seriály jako Přátelé, Ženatý se závazky nebo Krok za krokem, které pak vhodně doplňují novější seriály jako Community aneb Zpátky do školy a zábavné pořady z vlastní produkce TV Nova – Tele Tele, Ptákoviny, Nováci a mnoho dalších. V hlavním vysílacím čase – tedy kolem 20:45 chvilku po skončení hlavních zpráv, se pak každý den ve vysílání objeví některá z dlouhé řady filmových komedií, jež má tato televizní stanice v záloze a to ať už osvědčená klasika (Bláznivá střela, Nebezpečná zásilka, Slunce seno, Kameňák, Marečku, podejte mi pero) nebo některá, patřící spíše k novějším kouskům (Horké léto, Atentát na střední a další filmové premiéry).

Kategorií samu pro sebe jsou pak pořady pro naše nejmenší diváky – například Bolek a Lolek, Oggy a Škodíci, Tom a Jerry, Scooby Doo, Flintstoneovi a řada dalších, kterými se TV Smíchov snaží konkurovat České televizi, především jejímu novému kanálu ČT Déčko, zaměřeného především na ty nejmenší. Na Slovensku pak vysílá obdoba naší TV Smíchov, nesoucí označení TV FOOOR. Parametry pro její naladění na satelitu si může prohlédnout kliknutím na její jméno.

Zkrátka nová stanice TV Smíchov toho má jistě svým divákům mnoho co nabídnout a programově je skvělou alternativou pro všechny, kdo jsou již znuděni všudypřítomnou politikou nebo u mají dost neustále se opakujících pesimistických zpráv na hlavním televizním kanálu.

Nyní už se pojďme podívat, jak si můžete Smíchov TV sami doma naladit. Připravili jsme podrobný přehled všech dostupných cest, kudy momentálně tato televizní stanice. Najdete tu tak nejen všechny kanály pro pozemní digitální vysílání, ale také kmitočty u všech velkých satelitních operátorů a nechybí ani všechny významné kabelové televize, které na našem území působí.

Jak naladit Smíchov TV na set top boxu

Název stanoviště Kanál
Benešov – Kozmice 44
Brno – Barvičova 46
Brno – Jihlavská 46
České Budějovice – Klet' 25
Frenštát pod Radhoštěm – Velký Javorník 42
Hodonín – Poddvorov 46
Hradec Králové – Chlum 45
Jablonec nad Nisou – Černá Studnice 25
Jihlava – Jeníkov 42
Karlovy Vary – Všeborovice 45
Mariánské Lázně – Dyleň 45
Olomouc – Slavonín 44
Opava Hlubočec – Hůrka 63
Ostrava – Lanová 63
Plzeň – Vodárna 56
Praha – Ládví 42
Praha – Novodvorská 42
Praha – ÚTB 42
Rakovník – Louštín 44
Sušice – Svatobor 56
Teplice – Vodárna 30
Uherské Hradiště – Rovnina 42
Ústí nad Labem – Krušnohorská 30
Ústí nad Orlicí – Andrlův Chlum 45
Zlín – Segment 42
Znojmo – Deblínek 46

Jak naladit Smíchov TV na satelitu

Jak naladíte Smíchov TV na CS Linku

Pozice: 23,5°E
Satelit: Astra 3B
Frekvence: 11 876 MHz
Symbol. rychlost: 27 500 kS/s
Polarizace: Horizontální
FEC: 5/6

Jak naladíte Smíchov TV na Skylinku

Pozice: 23,5°E
Satelit: Astra 3B
Frekvence: 11 876 MHz
Symbol. rychlost: 27 500 kS/s
Polarizace: Horizontální
FEC: 5/6

Další nové programy této satelitní televize hledejte v naladění programů Skylink 2013.

Jak naladíte Smíchov TV na Freesatu od UPC Direct

Smíchov TV není zatím součástí programové nabídky satelitní platformy Freesat. Podle vyjádření zástupce společnosti UPC, firma prozatím zaujala vyčkávací strategii a počká si až na odezvu diváků a kvalitu vysílaného materiálu. Přehled všech dostupných programů najdete v sekci Freesat jak naladit.

Jak naladíte Smíchov TV na Digi TV

Smíchov TV není zatím na Digi TV dostupný. O případném zařazení Vás zde budeme informovat. Všechny programy, které momentálně můžete na Digi TV naladit, si můžete prohlédnout v odkazu zde.

Jak naladíte Smíchov TV na T-Mobile TV

Naladění televizní stanice Smíchov je jednoduché. Vzhledem k tomu, že se jedná vlastně o satelitní vysílání společnosti Skylink, jejíž služby T-Mobil jen dál přeprodává svým zákazníkům za zvýhodněné ceny, jsou všechny frekvence jednotlivých kanálů stejné. Přehled parametrů všech televizních stanic naleznete v článku zabývajícího se tím, jak správně naladit T-Mobile TV.

Jak naladit Smíchov TV na kabelové televizi

Jak naladíte Smíchov TV na O2 TV

Program Smíchov TV hledejte na pozici s číslem 33 v kategorii filmových kanálů. Na rozdíl od pozemního nebo satelitního vysílání, kde se často neobejdete bez nutnosti ručního ladění a zdlouhavého zadávání všemožných parametrů typu frekvence, symbolová rychlost a podobně, stačí u O2 TV obvykle jen na 5 minut vypnout a znovu zapnout přijímač, a ten už si sám stáhne aktualizovaný přehled nových kanálů, aniž by uživatel musel cokoliv dělat. Kompletní přehled všech pozic, které O2 TV svým programům automaticky přiřazuje pak naleznete v sekci věnované tomu jak naladit O2 TV.

Jak naladíte Smíchov TV na UPC

Diváci kabelové televize UPC naleznou televizní stanici Smíchov na vyhrazené pozici pod číslem 11. Obvykle není potřeba dělat nic jiného než přepnout na tento kanál. Přijímače UPC jsou v dnešní době schopny se samy naladit a dokonce si i samy vyhledat a přidat nový kanál. Obvykle k tomu stačí jen přijímač na 5 minut vypnout a znovu zapnout. Pokud ani to nepomůže, v menu svého přijímače zvolte možnost ladění a v další nabídce, která se objeví pak možnost automatického ladění. Pokud máte všechny kabely správně zapojeny, naladění seznamu kanálů, by mělo být otázkou okamžiku. Prohlédněte si také seznam všech televizních stanic, včetně nových programů a jejich pozic, které jsou u UPC v současnosti dostupné.

Tagy: smíchov tv jak naladit, smíchov tv frekvence, smíchov tv na satelitu, smíchov tv jak naladit skylink, parametry smíchov tv, smíchov tv program, smíchov tv přeladit, smíchov tv jak naladit digi tv, smíchov tv jak naladit freesat, stačí jen naladit